Авторизація

Тендер: Забезпечення перевезення ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, зниклих безвісти (перебувають в полоні) Вараської міської територіальної громади до місць вшанування пам'яті Захисників, які віддали життя захищаючи сувернітет, територіальну цілісність і незалежність України та участі у інших заходах, що передбачено Комплексною програмою соціальної підтримки Захисників і Захисниць та членів їх сімей на 2023-2025 роки затвердженої рішенням Вараської міської ради від 07.06.2023 №1937-РР-VIII (зі змінами)

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 7 жовт. 12:45

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 8 жовт. 15:55

Розглянуто

по 14 жовт. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ФОП Сніжко Павло Ростиславович
Забезпечення перевезення ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, зниклих безвісти (перебувають в полоні) Вараської міської територіальної громади до місць вшанування пам'яті Захисників, які віддали життя захищаючи сувернітет, територіальну цілісність і незалежність України та участі у інших заходах, що передбачено Комплексною програмою соціальної підтримки Захисників і Захисниць та членів їх сімей на 2023-2025 роки затвердженої рішенням Вараської міської ради від 07.06.2023 №1937-РР-VIII (зі змінами)
дійсна
100 000,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Забезпечення перевезення ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, зниклих безвісти (перебувають в полоні) Вараської міської територіальної громади до місць вшанування пам'яті Захисників, які віддали життя захищаючи сувернітет, територіальну цілісність і незалежність України та участі у інших заходах, що передбачено Комплексною програмою соціальної підтримки Захисників і Захисниць та членів їх сімей на 2023-2025 роки затвердженої рішенням Вараської міської ради від 07.06.2023 №1937-РР-VIII (зі змінами)
ФОП Сніжко Павло Ростиславович
переможець
100 000,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-09-29-005348-a-c1Замовник: Департамент соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської радиПостачальник: ФОП Сніжко Павло Ростиславович
Завершено
Завершена
Опубліковано
29 вер о 12:44
Останні зміни
14 жовт о 15:40
Очікувана вартість
100 000.00UAH з ПДВ