Тендер: Знаряддя (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2025-09-25-003888-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-09-25-003888-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік позицій
1Документи закупівлі
4Про закупівлю
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа-підприємець ШВЕЦЬ РУСЛАН СЕРГІЙОВИЧ | переможець | 5 568,30 грнбез ПДВ |