Тендер: Відеообладнання
Мультилотова
Спрощена закупівля
Закупівля
Питання
Вимоги
Період уточнень
по 24 жовт. 00:00
Прийом пропозицій
по 1 лист. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 6 лист. 08:06
Розглянуто
по 11 лист. 00:00
Кваліфікація:01 лист 2025 00:00 - 06 лист 2025 08:06
Подання пропозицій:24 жовт 2025 15:00 - 01 лист 2025 00:00
Період уточнень:20 жовт 2025 10:15 - 24 жовт 2025 00:00
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваХарківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
Код24980799
Веб-сайтhttp://hups.mil.gov.ua
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяСергій Токарев
Телефон+380682616613
E-mailuohnups@ukr.net
URLhttp://hups.mil.gov.ua
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
208 800,00 грнЗ ПДВ | завершено | - |
Перелік позицій
13| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | МаршрутизаторВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 1 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
2 | Маршрутизатор Wi-FiВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 2 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
3 | Точка доступу (зовнішня)Відноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 23 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
4 | КомутаторВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 1 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
5 | ВідеореєстраторВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 1 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
6 | Відеокамера тип 1Відноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 8 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
7 | Відеокамера тип 2Відноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 3 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
8 | Медіаконвертер (комплект)Відноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 10 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
9 | POE подовжувачВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 4 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
10 | ПігтейлВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 20 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
11 | Патч-корд оптичнийВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 10 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
12 | КонекторВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 20 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
13 | Зовнішній блок живленняВідноситься до лоту: ВідеообладнанняКод ДК021: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу | 4 штука | До 15 груд 2025 | Україна, 61023, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 77/79 |
Документи закупівлі
12Остання редакція
Історія змін
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 1 Пропозицiя (нова редакція).docx | Тендерна документація | Лоту | 22 жовтня 2025 09:20:59 | Перегляд |
2 | Додаток 3 Проект договору (нова редакція).docx | Проект договору | Лоту | 22 жовтня 2025 09:20:59 | Перегляд |
3 | Додаток 4 Лист-згода (нова редакція).docx | Тендерна документація | Лоту | 22 жовтня 2025 09:21:00 | Перегляд |
4 | Оголошення про проведення спрощеноi закупiвлi (нова редакція).docx | Тендерна документація | Лоту | 22 жовтня 2025 09:21:01 | Перегляд |
5 | Додаток 2 Технiчнi вимоги (нова редакція).docx | Технічні специфікації | Лоту | 22 жовтня 2025 09:21:01 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 жовтня 2025 09:24:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за товар здійснюються шляхом оплати поставленого та належним чином прийнятого товару при наявності фінансування протягом 15 календарних днів після надання Постачальником Замовнику в установленому порядку наступних документів:
- видаткових накладних – 1 прим.
Відноситься до лоту: Відеообладнання | Пiсляоплата | 100% | 15 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2025-10-20-002002-a
ID Prozorrofe2873152b7f46f89830537c77a73a0e
Очікувана вартість208 800 UAH
Вид процедури закупівліСпрощена закупівля
Головна категорія закупівлітовари
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВ «Фірма Солті» | Відеообладнання дійсна | 207 999,60 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Відеообладнання | ТОВ «Фірма Солті» | переможець | 207 999,60 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
20 жовт о 10:18Останні зміни
10 лист о 20:31Очікувана вартість
208 800.00UAH з ПДВ