Авторизація

Тендер: Тріска деревна (паливна) (закупівля здійснюється з урахуванням положень підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником). Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, додається у вигляді прикріплених документів.

Закупівля без використання електронної системи
Інформація
Згорнути все

Учасники

УчасникСтатусЦіна
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГАВРИЛОВИЧ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
переможець
220 000,00 грнбез ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-10-22-009675-a-c1Замовник: Комунальне підприємство "Рожищенська багатопрофільна лікарня" Рожищенської міської радиПостачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГАВРИЛОВИЧ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
Укладено
Завершена
Опубліковано
22 жовт о 14:34
Останні зміни
22 жовт о 14:35
Очікувана вартість
220 000.00UAH без ПДВ