Авторизація

Тендер: Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-592 Л-3, с. Савинці Миргородського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.3)

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 10 лист. 10:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 27 лист. 14:56

Розглянуто

по 3 груд. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ВГФ "СПМК-516 ЛТД"
Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-592 Л-3, с. Савинці Миргородського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.3)
дійсна
5 192 330,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ"АРІЯ"
Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-592 Л-3, с. Савинці Миргородського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.3)
дійсна
5 196 034,00 грнбез ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Будівельно-монтажні роботи згідно з КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених Наказом Міністерства розвитку громад та територій України «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» від 01 листопада 2021 року № 281 «Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-592 Л-3, с. Савинці Миргородського району Полтавської області» (Інвестиційна програма АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» - 2026 рік (проєкт), 1 розділ, п. 1.2.4.1.3)
ВГФ "СПМК-516 ЛТД"
переможець
5 192 330,00 грнбез ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-10-23-003003-a-a1Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГОПостачальник: ВГФ "СПМК-516 ЛТД"
Укладено
Завершена
Опубліковано
23 жовт о 15:05
Останні зміни
10 груд о 14:17
Очікувана вартість
5 196 330.00UAH без ПДВ