ID: 1180691e4142b82af334ae5bdc499017ac53cfd
Лот: Відкачування мулу з автомийки, вул. Симона Петлюри, 25
Лот
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Код00100227
Веб-сайтhttps://ua.energy/
АдресаУкраїна, 01032, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
Основний контакт
Ім’яСвірський Євген Олександрович
Телефон380442383348
E-mailSvirskyi.YO@ua.energy
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Очищення приймача автомийки та відстійника (відкачка мулососом мулу, піску) об’ємом до 3 м.куб. включно, за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 25*Код ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 1 послуга | До 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Гідродинамічне розмивання приймача автомийки та відстійника за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 25Код ДК021: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям | 1 послуга | До 31 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Умови оплати
| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послугОпис: Замовник здійснює оплату протягом 15 робочих днів з дати підписання Сторонами акту приймання-передачі послуг (далі – Акт), за наданим Виконавцем (після підписання Замовником Акту) рахунком-фактурою та за умови* реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідно до вимог статті 201 Податкового кодексу України. (*умова щодо реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних застосовується, якщо Виконавець є платником ПДВ та операція не звільнена від оподаткування ПДВ згідно ПКУ). У разі неможливості для Замовника провести оплату з причини зменшення, затримки фінансування його витрат, Сторони узгоджують строк, на який може бути відстрочено таку оплату. Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації. | Пiсляоплата | 100% | 15 (робочі) |
Про закупівлю
Очікувана вартість5 500 UAH
Ідентифікатор закупівліUA-2025-10-28-008564-a
Розмір мінімального кроку пониження ціни55 UAH
не відбувся
Опубліковано
4 вер о 09:57Останні зміни
4 вер о 09:57Очікувана вартість
5 500.00UAH без ПДВ