Авторизація

Тендер: Крісло офісне чорне; Стілець офісний чорний; Крісло офісне зелене; Крісло офісне сіре; Стілець офісний зелений; Стілець офісний сірий; Диван-лавка (Джерело фінансування: кошти Пенсійного фоду України. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбаченних Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами))

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 6 лист. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 6 лист. 14:46

Розглянуто

по 12 лист. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
Крісло офісне чорне; Стілець офісний чорний; Крісло офісне зелене; Крісло офісне сіре; Стілець офісний зелений; Стілець офісний сірий; Диван-лавка
дійсна
1 367 476,62 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Крісло офісне чорне; Стілець офісний чорний; Крісло офісне зелене; Крісло офісне сіре; Стілець офісний зелений; Стілець офісний сірий; Диван-лавка
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
переможець
1 367 476,62 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-10-29-008563-a-a1Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській областіПостачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДМД-СЕРВІС"
Завершено
Завершена
Опубліковано
29 жовт о 14:22
Останні зміни
13 лист о 14:57
Очікувана вартість
1 523 000.00UAH з ПДВ