Авторизація

Тендер: Поточний ремонт приміщення головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області у будівлі за адресою: м. Харків, майдан Свободи, Держпром, 4 під’їзд, 6 поверх, кабінет 24; майдан Свободи, Держпром, 3 під'їзд, 2 поверх, кабінет 1 (Джерело фінансування: кошти Пенсійного фонду України. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами))

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 16 лист. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 18 лист. 14:03

Розглянуто

по 24 лист. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ПОГ "ОРЕМБУДСЕРВІС" ГО "ХОР ВО СОІУ"
Поточний ремонт приміщення головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області у будівлі за адресою: м. Харків, майдан Свободи, Держпром, 4 під’їзд, 6 поверх, кабінет 24; майдан Свободи, Держпром, 3 під'їзд, 2 поверх, кабінет 1
дійсна
444 980,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Поточний ремонт приміщення головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області у будівлі за адресою: м. Харків, майдан Свободи, Держпром, 4 під’їзд, 6 поверх, кабінет 24; майдан Свободи, Держпром, 3 під'їзд, 2 поверх, кабінет 1
ПОГ "ОРЕМБУДСЕРВІС" ГО "ХОР ВО СОІУ"
переможець
444 980,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-11-05-005752-a-c1Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській областіПостачальник: ПОГ "ОРЕМБУДСЕРВІС" ГО "ХОР ВО СОІУ"
Завершено
Завершена
Опубліковано
5 лист о 11:54
Останні зміни
25 лист о 11:33
Очікувана вартість
478 300.00UAH з ПДВ