Тендер: Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.)
Період уточнень
по 13 лист. 00:00
Прийом пропозицій
по 18 лист. 00:00
Аукціон
Кваліфікація
по 24 лист. 13:11
Розглянуто
по 27 лист. 00:00
Відміни
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол про відміну спрощеної закупівлі Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.).docx | Не вказано | Тендеру | 08 грудня 2025 12:23:26 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 08 грудня 2025 12:23:38 | Перегляд |
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.) 1193300 | 6 184 400,00 грнЗ ПДВ 185 532,00 грнЗабезпечення пропозицій 5% Забезпечення договору | активний | ПерейтиПочаток: 18 лист. 15:58 |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.)Відноситься до лоту: Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.)Код ДК021: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі | 40 000 кілограм | До 10 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. Оголошення про проведення спрощеної закупівлі консерви овочеві Салат мексиканська фієста (Київська обл).docx | Тендерна документація | Тендеру | 07 листопада 2025 11:06:14 | Перегляд |
2 | Додаток 3 до Оголошення - Проєкт Договору про закупівлю Київська обл.docx | Проект договору | Тендеру | 07 листопада 2025 11:06:14 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 листопада 2025 11:06:48 | Перегляд |
4 | audit_e9cc1d47a2e1440286058025ff4e0774_79f0607994a54a86a596aa360110e1f7.yaml | Не вказано | Тендеру | 18 листопада 2025 16:21:51 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.))Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення07.11.2025 11:06 СтатусАктивна Значення3
Електронна гарантія (банківська/страхова/фінансової установи). Дата створення07.11.2025 11:06 СтатусАктивна ЗначенняТак
Розмір185 532 UAH | ||||||||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.))Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоОригінал платіжної інструкції Дата створення07.11.2025 11:06 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення07.11.2025 11:06 СтатусАктивна Значення5 |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за товар, що поставляється, Замовником проводяться шляхом оплати за фактично поставлену кількість товару (партію товару) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати прийняття товару на склад Замовника, факт чого засвідчується підписами уповноважених на це осіб Постачальника та Замовника на відповідній видатковій накладній.Відноситься до лоту: Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.) | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Консерви овочеві «Салат Мексиканська Фієста» (Київська обл.) | ТОВ "ЛІЛАК" | переможець | 6 091 200,00 грнз ПДВ |