Тендер: імітаційні гранати – код ДК 021:2015: ДК 021:2015 - 99999999-9 - не відображене в інших розділах
Період уточнень
по 13 лист. 00:00
Прийом пропозицій
по 15 лист. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Відміни
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол відміна торгів (10.11) гранати.docx | Не вказано | Тендеру | 10 листопада 2025 09:59:45 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 10 листопада 2025 10:00:20 | Перегляд |
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
імітаційні гранати – код ДК 021:2015: ДК 021:2015 - 99999999-9 - не відображене в інших розділах 1194555 | 444 000,00 грнЗ ПДВ 13 320,00 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | активний | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Граната імітаційно-тренувальна «ПІРО-Ф1М»Відноситься до лоту: імітаційні гранати – код ДК 021:2015: ДК 021:2015 - 99999999-9 - не відображене в інших розділах
Код ДК021: 31440000-2 Акумуляторні батареї | 4 000 штука | До 15 груд 2025 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт договору_контракту.docx | Проект договору | Тендеру | 07 листопада 2025 17:33:01 | Перегляд |
2 | Оголошення гранати імітаційні.docx | Не вказано | Тендеру | 07 листопада 2025 17:33:01 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 листопада 2025 17:34:08 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: імітаційні гранати – код ДК 021:2015: ДК 021:2015 - 99999999-9 - не відображене в інших розділах )Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення07.11.2025 17:33 СтатусАктивна Значення3
Розмір13 320 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: імітаційні гранати – код ДК 021:2015: ДК 021:2015 - 99999999-9 - не відображене в інших розділах )Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоЗабезпечення виконання договору про закупівлю Дата створення07.11.2025 17:33 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення07.11.2025 17:33 СтатусАктивна Значення1 Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на Дата створення07.11.2025 17:33 СтатусАктивна Значення5 |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження