Авторизація

Тендер: Послуги з поточного ремонту/ремонтно-відновлювальна герметизація стиків зовнішніх стінових панелей житлового будинку за адресою: вул. Зої Гайдай,3 Оболонського району м. Києва Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління. Відповідний код ДК 021:2015– 45443000-4 Фасадні роботи. ДБН А.2.2-3:2014.

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 27 лист. 12:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 27 лист. 16:25

Розглянуто

по 3 груд. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВ БК Фішер
Послуги з поточного ремонту/ремонтно-відновлювальна герметизація стиків зовнішніх стінових панелей житлового будинку за адресою: вул. Зої Гайдай,3 Оболонського району м. Києва Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління. Відповідний код ДК 021:2015– 45443000-4 Фасадні роботи. ДБН А.2.2-3:2014.
дійсна
41 077,81 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Послуги з поточного ремонту/ремонтно-відновлювальна герметизація стиків зовнішніх стінових панелей житлового будинку за адресою: вул. Зої Гайдай,3 Оболонського району м. Києва Код ДК 021:2015 – 45440000-3 Фарбування та скління. Відповідний код ДК 021:2015– 45443000-4 Фасадні роботи. ДБН А.2.2-3:2014.
ТОВ БК Фішер
переможець
41 077,81 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-11-19-005166-a-c1Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"Постачальник: ТОВ БК Фішер
Завершено
Завершена
Опубліковано
19 лист о 11:28
Останні зміни
4 груд о 15:10
Очікувана вартість
43 714.43UAH з ПДВ