Тендер: Миючі засоби
Запит (ціни) пропозицій
Прийом пропозицій
по 25 лист. 00:00
Кваліфікація
по 26 лист. 14:51
Розглянуто
В очікуванні
Кваліфікація:25 лист 2025 00:00 - 26 лист 2025 14:51
Подання пропозицій:20 лист 2025 15:48 - 25 лист 2025 00:00
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавний університет "Житомирська політехніка "
Код05407870
АдресаУкраїна, 10005, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ЧУДНІВСЬКА, будинок 103
Основна контактна особа
ІмʼяВласюк Олена Василівна
Телефон380412241948
E-mailelenavlassuk@gmail.com
Перелік позицій
10| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Рідкі засоби та гелі для чищення унітазівКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Рідкі засоби та гелі для чищення унітазів Вимоги до учасників | 80 літр | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
2 | Рідкі засоби для чищення ванної кімнатиКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Рідкі засоби для чищення ванної кімнати Вимоги до учасників | 48 літр | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
3 | Рідкі засоби для миття підлогиКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Рідкі засоби для миття підлоги Вимоги до учасників | 200 літр | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
4 | Рідкі засоби та гелі для чищення унітазівКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Рідкі засоби та гелі для чищення унітазів Вимоги до учасників | 120 літр | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
5 | Порошки для чищенняКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Порошки для чищення Вимоги до учасників | 30 кілограм | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
6 | Рідкі засоби для миття посудуКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Рідкі засоби для миття посуду Вимоги до учасників | 400 літр | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
7 | Рідкі засоби для відбілювання та видалення плямКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Рідкі засоби для відбілювання та видалення плям Вимоги до учасників | 21 літр | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
8 | Засоби для миття склаКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Засоби для миття скла Вимоги до учасників | 75 літр | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
9 | Порошки для пранняКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Порошки для прання Вимоги до учасників | 27 кілограм | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
10 | Блоки для унітазівКод ДК021: 39830000-9 Продукція для чищенняКатегорія: Блоки для унітазів Вимоги до учасників | 150 пачка | До 05 груд 2025 | Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Чуднівська, 103 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проект договору 3983 Запит ціни.docx | Проект договору | Тендеру | 20 листопада 2025 15:47:27 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 20 листопада 2025 15:48:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки проводяться Замовником в національній валюті в безготівковому порядку шляхом перерахування коштів на рахунок Постачальника протягом 180 календарних днів на підставі видаткової накладної, яка засвідчує факт поставки Товару за наявності бюджетного фінансування. У разі затримки фінансування, розрахунок за поставлений Товар здійснюється з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунка в черговості зазначеній в пункті 19 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року № 590. Затримка оплати за Товар з підстав затримки фінансування Покупця не є порушенням умов цього Договору. | Пiсляоплата | 100% | 180 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2025-11-20-014357-a
ID Prozorrob74c3afb8dfe4bee8e38edf1e3249e43
ПриміткиГель д/уніт. 1000 мл. Хосен Сантрі-гель глянц - 80 шт/80 л, Засіб від іржі 1000 мл. МілаМ-Сантрі - 48 шт/48 л, Засіб д/миття універсал. 5л. Romus - 40шт/200 л, Засіб д/уніт. 1000 мл. Domestos лимон - 120 шт/120 л. Порошок д/чищення 500 г. Mister LEMON лимон + сода - 60 шт/30 кг Рідина д/посуду 5 л. Romus лайм каністра - 80 шт/400 л Засіб д/килимів та м'яких меблів 700 мл. - 30шт/21 л, Рідина д/скла 500 мл. Хосен з нашатирним спиртом 150шт/75 л, Порошок SAVEX Порошок пральний fresh 5.4кг - 5шт/27 кг Блок д/уніт. 50 г. х 4 Bref Mix лимон та океан - 150 пач. Місцезнаходження замовника: 10005, Україна, Житомирська обл., Житомир, вул. Чуднівська, 103. Закупівля проводиться відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» , з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» , постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» . Відповідно до п.10 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» - Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями.
Очікувана вартість80 000 UAH
Вид процедури закупівліЗапит (ціни) пропозицій
Головна категорія закупівлітовари
Ідентифікатор плануUA-P-2025-11-20-013320-a
Код ДК 021:201539830000-9 Продукція для чищення
Пропозиції
Учасники
Завершена
Опубліковано
20 лист о 15:48Останні зміни
1 груд о 10:05Максимальна вартість участі
Очікувана вартість
80 000.00UAH з ПДВ