Тендер: ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа)
Прийом пропозицій
по 27 груд. 12:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 3 січ. 20:10
Розглянуто
по 9 січ. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа) 1246927 | 610 000,00 грнЗ ПДВ | завершено | - |
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер (Діодний хірургічний лазер)Відноситься до лоту: ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа)Код ДК021: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківGMDN-2023: Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування | 1 штука | До 31 січ 2026 | Україна, 68702, Одеська область, м. Болград, вул. Ізмаїльська, 71, 75 |
2 | ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше (Ендоскопічна іригаційна помпа)Відноситься до лоту: ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа)Код ДК021: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківGMDN-2023: Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації | 1 штука | До 31 січ 2026 | Україна, 68702, Одеська область, м. Болград, вул. Ізмаїльська, 71, 75 |
3 | ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа (Ендоскопічна стійка)Відноситься до лоту: ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа)Код ДК021: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківGMDN-2023: Стійка для медичної техніки | 1 штука | До 31 січ 2026 | Україна, 68702, Одеська область, м. Болград, вул. Ізмаїльська, 71, 75 |
Документи закупівлі
10| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Тендерна документація | Тендерна документація | Тендеру | 18 грудня 2025 18:28:40 | Перегляд |
2 | Додаток 1 Перелік документів які подаються учасником процедури закупівлі | Тендерна документація | Тендеру | 18 грудня 2025 18:28:40 | Перегляд |
3 | Додаток 2 Перелік документів які подаються переможцем процедури закупівлі | Тендерна документація | Тендеру | 18 грудня 2025 18:28:40 | Перегляд |
4 | Додаток 3 Інформація про необхідні технічні якісні та кількісні характеристики | Технічні специфікації | Тендеру | 18 грудня 2025 18:28:40 | Перегляд |
5 | Додаток 4 Проект договору | Проект договору | Тендеру | 18 грудня 2025 18:28:40 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 грудня 2025 18:54:05 | Перегляд |
7 | Протокол про внесення змін до тендерногї документації | Не вказано | Тендеру | 22 грудня 2025 18:52:08 | Перегляд |
8 | Оголошення про проведення відкритих торгів | Не вказано | Тендеру | 22 грудня 2025 18:52:08 | Перегляд |
9 | Зміни до тендерної документації | Не вказано | Тендеру | 22 грудня 2025 18:52:08 | Перегляд |
Вимоги до учасників
13| № | Вимога | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромРозгорнути Опис:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаРозгорнути Опис:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняНі | ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньРозгорнути Опис:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньРозгорнути Опис:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Правові обґрунтування:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньРозгорнути Опис:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняНі | ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Правові обґрунтування:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиРозгорнути Опис:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліРозгорнути Опис:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) Правові обґрунтування:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
11 | Мова (мови) тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна Значенняукраїнська | ||||||||||||
12 | Строк дії тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАктивна Значення90 | ||||||||||||
13 | Наявність досвіду виконання аналогічного договоруРозгорнути Опис:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНаявність досвіду виконання аналогічного договору Дата створення18.12.2025 18:28 СтатусАрхівована ЗначенняТак
Наявність досвіду виконання аналогічного договору Дата створення22.12.2025 18:52 СтатусАктивна ЗначенняТак
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа) | Пiсляоплата | 100% | 14 (робочі) |
Про закупівлю
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ФОП Постніков Олександр Володимирович | ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа) дійсна | 608 545,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
ДК 021:2015 ― 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023 ― 60341 Система лазерна хірургічна діодна загального призначення/для різних сфер застосування, НК 031:2024 ― Z12011016 Діодний хірургічний лазер; НК 024:2023 ― 36023 Помпа для ендоскопічного зрошення/аспірації, НК 031:2024 ― A03010299 Контролери іригації ― інше; НК 024:2023 ― 35124 Стійка для медичної техніки, НК 031:2024 ― Z12029003 Візки для транспортування ендоскопа) | ФОП Постніков Олександр Володимирович | переможець | 608 545,00 грнз ПДВ |