Авторизація

Тендер: Послуги з поточного ремонту /заміна окремих дверних блоків під.№1 житлового будинку за адресою: просп. Володимира Івасюка,16-В в Оболонському району, м. Києва за ДК 021:2015–45420000-7 — Столярні та теслярні роботи. Відповідний код - ДК 021:2015– 45421131-1 – Встановлення дверей. ДБН А.2.2-3:2014.

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 30 груд. 12:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 30 груд. 15:45

Розглянуто

по 5 січ. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ФОП "КОЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Послуги з поточного ремонту /заміна окремих дверних блоків під.№1 житлового будинку за адресою: просп. Володимира Івасюка,16-В в Оболонському району, м. Києва за ДК 021:2015–45420000-7 — Столярні та теслярні роботи. Відповідний код - ДК 021:2015– 45421131-1 – Встановлення дверей. ДБН А.2.2-3:2014.
дійсна
43 308,86 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Послуги з поточного ремонту /заміна окремих дверних блоків під.№1 житлового будинку за адресою: просп. Володимира Івасюка,16-В в Оболонському району, м. Києва за ДК 021:2015–45420000-7 — Столярні та теслярні роботи. Відповідний код - ДК 021:2015– 45421131-1 – Встановлення дверей. ДБН А.2.2-3:2014.
ФОП "КОЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
переможець
43 308,86 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2025-12-22-005159-a-c1Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"Постачальник: ФОП "КОЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Завершено
Завершена
Опубліковано
22 груд о 11:01
Останні зміни
9 січ о 09:35
Очікувана вартість
43 745.00UAH з ПДВ