IDUA-2026-01-01-001030-a
ID Prozorroa0ddfebc5c2b428c84492b7e25e224ba
Очікувана вартість103 196.5 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтуваннявiдповiдно до пункту 13 Особливостей – на підставі пiдпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупiвель товарів, робіт i послуг для замовникiв, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дiї правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його
припинення або скасування, затверджених постановою Кабiнету Міністрів України вiд
12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами та доповненнями):
«Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1.5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
«коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконанi, поставленi чи наданi виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків:
- Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-01-001284-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії