Тендер: Теплова енергія
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКП КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"
Код42724105
АдресаУкраїна, 45400, Волинська область, місто Нововолинськ, мікрорайон Шахтарський, будинок 40
Основна контактна особа
ІмʼяВіщик Наталія Євстахіївна
Телефон+380334436486
E-mailstomat.cml@nov-rada.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергіяКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 70 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 45400, Волинська область, м. Нововолинськ, мікрорайон Шахтарський, буд. 40 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 січня 2026 17:24:20 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-01-001981-a
ID Prozorrocacf6c52db054fe88f107be6eb30ea97
Очікувана вартість312 959.46 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняКеруючись статтями 4, 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Положенням про Уповноважену особу, відповідальну за організацію та проведення публічних закупівель, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості): Абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості) передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли такі товари/послуги можуть бути поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Для забезпечення діяльності Замовника у 2026 році наявна потреба в закупівлі теплової енергії за предметом закупівлі – Теплова енергія (— 4-та цифра основного словника «клас» національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (CPV) — 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція), з орієнтованим об’ємом споживання теплової енергії 70 Гкал. Дані товари/послуги можуть бути поставлені виключно Комунальним підприємством «Нововолинськтеплокомуненерго» Нововолинської міської ради (ЄДРПОУ 00185382) як суб’єктом природних монополій, який визнаний таким згідно зі зведеним переліком суб’єктів природних монополій, що розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua). З метою задоволення потреби Замовника у зазначеній вище послузі, укласти договір з Учасником: Комунальне підприємство «Нововолинськтеплокомуненерго» Нововолинської міської ради, ЄДРПОУ 00185382, вул. Святого Володимира, буд. 3, м. Нововолинськ, Волинська обл., Україна, 45400, без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-01-002510-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне підприємство «Нововолинськтеплокомуненерго» Нововолинської міської ради | переможець | 312 959,46 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 січ о 17:13Останні зміни
1 січ о 17:26Очікувана вартість
312 959.46UAH з ПДВ