IDUA-2026-01-02-005396-a
ID Prozorro21e4a4e0d80b4812962530c4d626a16a
Очікувана вартість2 425 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВраховуючи те, що закупівля відповідно до коду ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія) за номером тендеру в ЦБД UA-2025-12-17-016335-a не відбулась по причині неподання жодної тендерної пропозиції і відкриті торги автоматично відмінено електронною системою закупівель згідно з підпунктом 2 пункту 51 Особливостей, застосувати як виключення підставу, передбачену підпунктом 6 пункту 13 Особливостей
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-02-007431-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія