IDUA-2026-01-02-005705-a
ID Prozorrod981041ea27b43c492fc7f548b34660d
Очікувана вартість880 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняКП Фастівський ККП відноситься до підприємств критичної інфраструктури. Закупівля пального проводиться для безперебійної роботи підприємства. На підставі викладеного, у Замовника наявні законні підстави застосувати абз. п.п. 4 п.13 та п.п 12 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у разі придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, та здійснити укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг для/з будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури та у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником інфраструктури.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-02-008020-a
Код ДК 021:201509130000-9 Нафта і дистиляти