Тендер: Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваДержавна установа "Територіальне медичне об'єднання МВС України по Чернівецькій області"
Код08734606
АдресаУкраїна, 58013, Чернівецька область, Чернівці, вул Героїв Майдану 228
Основна контактна особа
ІмʼяБзовик Людмила Іванівна
Телефон+380979491046
E-mailbzov31@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергіїКод ДК021: 65310000-9 Розподіл електричної енергії | 5 400 кіловар-година | До 31 бер 2026 | Україна, 58013, Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Героїв Майдану,228 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування підстави пп5п13 перетікання.pdf | Не вказано | Тендеру | 02 січня 2026 17:56:34 | Перегляд |
2 | Зведений перелік субєктів природних монополій станом на 30.11.25.pdf | Не вказано | Тендеру | 02 січня 2026 17:56:34 | Перегляд |
3 | reestr_monopol_energo_30_11_2025_nerc.xls | Не вказано | Тендеру | 02 січня 2026 17:56:34 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 02 січня 2026 18:05:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-02-006331-a
ID Prozorro6132288e03eb4b6198458e42be583153
Очікувана вартість2 700 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПлата за перетікання реактивної електроенергії – це плата за послуги, які оператор системи передачі/оператор системи розподілу або власник технологічних електричних мереж змушений надавати споживачу, якщо такий споживач експлуатує електромагнітно незбалансовані електроустановки. Пунктом 4.33 ПРРЕЕ визначено, що споживачі, електроустановки яких приєднані до мереж, що належать оператору системи, вносять плату за перетікання реактивної електричної енергії на поточний рахунок оператора системи відповідно до умов договору про надання послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії, який може бути додатком до договору споживача про розподіл електричної енергії. Згідно Зведеного переліку суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики на території Чернівецької області відповідно до постанови НКРЕКП від 20.11.2018р. № 1462, АТ "Чернівціобленерго", займає монопольне становище на території Чернівецької області та здійснює послуги з розподілу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами. АТ «Чернівціобленерго є єдиною організацією, яка може надавати послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії за адресою Замовника, визначеною як місце надання послуг, інша альтернатива відсутня. Тому, договір про закупівлю послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії, може бути укладений лише з одним виконавцем, а саме з АТ "Чернівціобленерго". Відсутність конкуренції з технічних причин, документально підтверджена Замовником (Зведений перелік суб'єктів природних монополій станом на 30.11.2025р. Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави щодо здійснення закупівлі Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії, код 65310000-9 - Розподіл електричної енергії за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника», без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-01-002003-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» | переможець | 2 700,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
2 січ о 17:56Останні зміни
2 січ о 18:07Очікувана вартість
2 700.00UAH з ПДВ