Тендер: Технічне обслуговування та експлуатація обладнання котельні
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУправління майном спільної власності Львівської обласної ради
Код25255072
АдресаУкраїна, 79008, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
Основна контактна особа
ІмʼяМарта Євгенівна Струс
Телефон+380671699135
E-mailumsv.lor@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Технічне обслуговування та експлуатація обладнання котельніКод ДК021: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 79008, Львівська область, Львів, В. Винниченка,16 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Документ 62.pdf | Не вказано | Тендеру | 05 січня 2026 14:02:30 | Перегляд |
2 | UA-2025-12-10-008854-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 05 січня 2026 14:02:30 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 05 січня 2026 14:03:19 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-05-004159-a
ID Prozorro4d094eeddd3b404db18309ef75b3dd6e
Очікувана вартість784 663.38 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняДля здійснення закупівлі ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки («Технічне обслуговування та експлуатація обладнання котельні») уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів UA-2025-12-10-008854-a.
На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично.
У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки («Технічне обслуговування та експлуатація обладнання котельні»).
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю ДК 021:2015: 50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки («Технічне обслуговування та експлуатація обладнання котельні») шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-05-004969-a
Код ДК 021:201550530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" | переможець | 784 663,38 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
5 січ о 14:02Останні зміни
5 січ о 14:03Очікувана вартість
784 663.38UAH з ПДВ