IDUA-2026-01-05-004580-a
ID Prozorro0679fc2387a548259bd9e355aa6375d9
Очікувана вартість990 432 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування(відповідно до пп.5 пункту 1З «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178)
Закон України "Про публічні закупівлі” (далі - Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.
На період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, замовники, що зобов'язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням Особливостей.
Підпунктом 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, якщо, зокрема, роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
АТ «Миколаївобленерго» знаходяться в Зведеному переліку суб'єктів природних монополій станом на 30.11.2025 року в графі 39.(скріншот екрану додається ).
Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі послуг за кодом ДК 021:2015 – 65310000-9 Розподіл електричної енергії (Розподіл електричної енергії) замовник укладає договір у обсязі 300000кВт/год на загальну суму 990432,00 грн., з ПДВ, без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 5 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-05-005407-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії