IDUA-2026-01-05-005239-a
ID Prozorrof3a14e5d1d0c4433996b102b8a9b0a0b
Очікувана вартість50 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 2 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтуваннявідповідно до абзацу другого підпункту 5 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою КМУ №1178 від 12.10.2022, у редакції постанови КМУ №471 від 12.05.2023) Державне підприємство “Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки” прийнято рішення здійснити закупівлю послуги відповідно до предмета закупівлі 92310000-7-“Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів” (послуги створення та реалізації художніх образів персонажів «Піца Кіца» або «Подруга Піци Кіци») у БОБРОВНИК-СКІРКИ Діани Сергіївни (РНОКПП 3804709343) шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, оскільки, предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-05-006494-a
Код ДК 021:201592310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів