IDUA-2026-01-05-005386-a
ID Prozorro19af6fa227dc49ddb7fde525fb292d6d
Очікувана вартість202 230 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняЗамовником була оголошена процедура відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг - Операції поводження з побутовими відходами послуги/операції щодо утилізації (захоронення) твердих побутових відходів (січень-грудень 2026) (Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів) (код ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація сміття та поводження зі сміттям), очікуваною вартістю - 310240 грн. 00 коп. (триста десять тисяч двісті сорок грн. 00 коп.) з ПДВ, ідентифікатор закупівлі - UA-2025-12-24-012244-a. Данна закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель у зв’язку неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (звіт про результати проведення закупівлі UA-2025-12-24-012244-a, сформований 01 січня 2026 року). Таким чином, наявні підстави для укладання прямого договору відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-02-006141-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям