Авторизація

Тендер: Код за ДК 021:2015 – 8511 (85110000-3) Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (послуги з проведення обов’язкових періодичних медичних оглядів працівників певних категорій, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими і небезпечними умовами праці, відповідно до наказу МОЗ від 08.09.2025 № 1393 (85111000-0))

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 13 січ. 00:00

Аукціон
Перейти на аукціони
Кваліфікація

по 20 січ. 09:20

Розглянуто

по 26 січ. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Код за ДК 021:2015 – 8511 (85110000-3) Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
дійсна
289 750,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІТАЦЕНТР"
Код за ДК 021:2015 – 8511 (85110000-3) Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
дійсна
339 160,00 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Код за ДК 021:2015 – 8511 (85110000-3) Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
переможець
289 750,00 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-01-05-005672-a-c1Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"Постачальник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Укладено
Завершена
Опубліковано
5 січ о 15:36
Останні зміни
26 січ о 09:38
Очікувана вартість
383 537.50UAH з ПДВ