Тендер: Постачання пари та гарячої води (теплопостачання, централізоване опалення)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУправління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради
Код43983521
АдресаУкраїна, 19100, Черкаська область, Монастирище, вул.Соборна,121
Основна контактна особа
ІмʼяПаламарчук Ірина Михайлівна
Телефон+380464721432
E-mailmonvo21@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Постачання пари та гарячої води (теплопостачання, централізоване опалення)Код ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 2 103.3 218 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 19100, Черкаська область, м.Монастирище, вул. Соборна,121(заклади та установи освіти) |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | карта теплотрас.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 12:34:37 | Перегляд |
2 | _2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 12:34:37 | Перегляд |
3 | Протокол тепло.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 12:34:37 | Перегляд |
4 | Наказ тепло.PDF | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 12:34:37 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 січня 2026 14:34:22 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-06-003016-a
ID Prozorro27e7c55c71624519aa1a8f87f27092ad
Очікувана вартість10 738 088.79 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів в звязку з відсутністю конкуренції з технічних причин. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. Відповідно до статті 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» суб'єкт господарювання займає монопольне (домінуюче) становище на ринку товару, якщо: на цьому ринку у нього немає жодного конкурента; не зазнає значної конкуренції внаслідок обмеженості можливостей доступу інших суб'єктів господарювання щодо закупівлі сировини, матеріалів та збуту товарів, наявності бар'єрів для доступу на ринок інших суб'єктів господарювання, наявності пільг чи інших обставин. Згідно зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 30.11.2025 року, розміщеного на офіційному веб-сайті антимонопольного комітету україни (https://amcu.gov.ua), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" МІСТА МОНАСТИРИЩЕ є суб’єктом господарювання, що здійснює господарську діяльність на ринку постачання теплової енергії у місті Монастирище Черкаської області та відповідно до ст. 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах міста Монастирища. Відповідно до наведеного закупівлю даного товару може бути запропоновано лише певному постачальнику, що у свою чергу означає відсутність конкуренції на відповідному ринку
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-05-009305-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" МІСТА МОНАСТИРИЩЕ | переможець | 10 738 088,79 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 січ о 12:34Останні зміни
6 січ о 14:36Очікувана вартість
10 738 088.79UAH з ПДВ