Тендер: Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальний заклад "Житомирський обласний краєзнавчий музей" Житомирської обласної ради
Код02226278
Веб-сайтhttp://kraymuz.zt.ua
АдресаУкраїна, 10014, Житомирська область, м. Житомир, Майдан Замковий, 1
Основна контактна особа
ІмʼяАнтоніна Гнатенко
Телефон+380412470634
E-mailmyzei_zt@ukr.net
URLhttp://kraymuz.zt.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуКод ДК021: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку | 12 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 10014,Україна,Житомирська область,м.Житомир,майдан Замковий,1 (Краєзнавчий музей); - м. Житомир ,вул. Кафедральна ,3 (Магістрат); м. Житомир ,вул. Кафедральна ,14 (Фондосховище), м. Житомир, майдан Короленка,1 (Музей В.Г.Короленка); м. Житомир, вул. Київська,45 (Літературний музей); м. Коростень вул. Грушевського, буд.6 (Коростенський краєзнавчий музей); Коростенський район с. Словечне вул. Антоновецька буд.4 (Музей партизанської слави Полісся); Житомирський район,смт. Брусилів, майдан Огієнка, буд.1 (Історичний музей ім. І. Огієна); Коростишівський район, с. Кмитів, вул. Покровська,42 (Музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука) |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Наказ .pdf | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 14:19:37 | Перегляд |
2 | Довілки охорона .pdf | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 14:19:37 | Перегляд |
3 | Ліцензія охорона.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 14:19:37 | Перегляд |
4 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 06 січня 2026 14:19:37 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 січня 2026 14:21:40 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-06-004366-a
ID Prozorro8085beb09aa34dd0a2ff5bc5ffa5d030
Очікувана вартість3 572 503.5 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняЗакупівля здійснюється відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, згідно якого придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Місце надання послуг: м. Житомир, майдан Замковий,1 (Краєзнавчий музей); - м. Житомир ,вул. Кафедральна ,3 (Магістрат); м. Житомир ,вул. Кафедральна ,14 (Фондосховище), м. Житомир, майдан Короленка,1 (Музей В.Г.Короленка); м. Житомир, вул. Київська,45 (Літературний музей); м. Коростень вул. Грушевського, буд.6 (Коростенський краєзнавчий музей); Коростенський район с. Словечне вул. Антоновецька буд.4 (Музей партизанської слави Полісся); Житомирський район смт. Брусилів, майдан Огієнка, буд.1 (Історичний музей ім. І. Огієна); Коростишівський район, с. Кмитів, вул. Покровська,42 (Музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука)
Ідентифікатор плануUA-P-2025-12-31-006017-a
Код ДК 021:201575240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ | переможець | 3 572 503,50 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 січ о 14:19Останні зміни
6 січ о 14:21Очікувана вартість
3 572 503.50UAH з ПДВ