Тендер: 09310000-5 Електрична енергія ( закупівля на умовах універсальної послуги)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКиївський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
Код02070884
АдресаУкраїна, 03057, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 54/1
Основна контактна особа
ІмʼяЧадронцева Лариса Миколаївна
Телефон380663301104
E-mailsokrovige@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | 09310000-5 Електрична енергія ( закупівля на умовах універсальної послуги)Код ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 650 000 кіловат-година | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 03057, м. Київ, проспект Берестейський ( Перемоги), будинок 54/1 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 січня 2026 14:30:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-06-004530-a
ID Prozorro83853f5b4c324c9fa73fb1714a89f782
Очікувана вартість2 808 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 6 підпункту 5 пункту 13
Обґрунтування«09310000-5: Електрична енергія (закупівля на умовах універсальної послуги) », код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09310000-5: Електрична енергія Розмір бюджетного призначення на період січень-квітень 2026 року 2 808 000,00 грн. , в т.ч. ПДВ, згідно з кошторисом.
Відповідно до п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування - «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує
200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує
1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
1) інформація, що повинна бути оприлюднена в оголошенні про проведення відкритих торгів, належить до інформації з обмеженим доступом або її розголошення під час дії правового режиму воєнного стану може нести загрозу національній безпеці та/або громадській безпеці і порядку;
2) замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення;
3) публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для:
проведення заходів із мобілізації та цивільного захисту;
будівництва, реконструкції, капітального ремонту та облаштування місць проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб;
будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту, облаштування захисних споруд цивільного захисту, у тому числі подвійного призначення, найпростіших споруд, укриттів;
підготовки до проведення опалювального сезону (крім закупівлі енергоносіїв);
4) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником;
5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків:
-предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання;
-укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу;
-відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником;
-необхідність захисту прав інтелектуальної власності;
-укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу;».
Постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 №483 (з подальшими змінами) «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії» (зі змінами внесеними ПКМУ від 30.05.2023 р. №544, від 27 грудня 2023 р. № 1375, від 26.04.2024 р. №455, від 31.05.2024р.№ 632,29.04.2025 №480, від 22.10.2025 №1331), спеціальні обов’язки для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії по м. Києву покладено на ТОВ «Київські енергетичні послуги», як на постачальника універсальних послуг.(оприлюднено на сайті https:// kyiv.yasno.com.ua). Універсальні послуги запроваджено для побутових споживачів. Університет є балансоутримувачем 6-ти гуртожитків в яких проживають студенти та співробітники. Змінами, внесеними ПКМУ від 22.10.2025р. № 1331 до Постанови, встановлено ціну(тариф) на електроенергію для населення у розмірі 4,32 грн. (з ПДВ) за кВт/год з 01.01.2026 року до 30.04.2026 року. В той же час, ціни та електроенергію на РДП станом на кінець грудня 2025 року , (з урахуванням всіх складових і маржі постачальника) , коливаються від 9.5-до 10,5 грн. за кВт/год. Враховуючи різницю ціни і необхідність раціонального та економного використання бюджетних коштів, КНЕУ ім. В. Гетьмана має об’єктивні підстави для закупівлі електричної енергії («09310000-5: Електрична енергія») для гуртожитків Університету без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару згідно з п.п.5 п.13 Особливостей шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії .
Для забезпечення безперебійного постачання електроенергії в гуртожитки університету, на підставі поданої заявки відділу головного енергетика, необхідно провести закупівлю електричної енергії у постачальника універсальної послуги на період січень-квітень 2026 року в обсязі 650 000 кВт/годин.
Відповідно до статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості здійснення публічних закупівель), з метою організації закупівлі за предметом «09310000-5: Електрична енергія - закупівля на умовах універсальної послуги», код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09310000-5: Електрична енергія , враховуючи очікувану вартість предмета закупівлі 2808 000 грн.00 коп. в т.ч. ПДВ та керуючись ч. 2 ст. 4 Закону , КНЕУ ім. В. Гетьмана має об’єктивні підстави для проведення закупівлі товару за предметом 09310000-5: Електрична енергія –закупівля на умовах універсальної послуги, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» –09310000-5: Електрична енергія, згідно з 5 п.13 Особливостей , без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, оскільки роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані шляхом Укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-06-005507-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "Київські енергетичні послуги" | переможець | 2 808 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 січ о 14:29Останні зміни
6 січ о 14:30Очікувана вартість
2 808 000.00UAH з ПДВ