IDUA-2026-01-06-005226-a
ID Prozorro0086b612c10047d0adee647ecbf1240b
Очікувана вартість49 409.38 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
Обґрунтуваннязакупівлю послуг з поводження з побутовими відходами за кодом
ДК 021:2015 — 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» (UA-2025-12-17-026312-a).
За результатами проведення процедури закупівля не відбулася у зв’язку з відсутністю поданих тендерних пропозицій, що підтверджується інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель.
З метою забезпечення безперервного надання життєво необхідних послуг Замовником було вжито додаткових заходів, а саме:
• направлено листи потенційним виконавцям послуг з проханням надати комерційні пропозиції для можливості укладення договору;
• направлено звернення чинному виконавцю послуг щодо продовження дії договору на 20 % на період, необхідний для проведення нової процедури закупівлі.
Разом з тим чинний виконавець відмовився від продовження договору на 20 %, а також повідомив про неможливість укладення прямого договору за тарифом, що діяв у попередньому договорі та був визначений у не відбувшійся процедурі закупівлі, наполягаючи на застосуванні вищого тарифу.
Відсутність укладеного договору на надання послуг з поводження з побутовими відходами створює реальну загрозу безперебійному функціонуванню медичного закладу, зокрема:
• накопичення побутових відходів на території закладу;
• порушення санітарно-епідеміологічних норм;
• виникнення ризиків забруднення території та негативного впливу на стан здоров’я пацієнтів і персоналу.
Враховуючи викладене, а також те, що відкриті торги не відбулися та об’єктивно потребують повторного проведення, у Замовника виникла нагальна потреба у забезпеченні надання відповідних послуг на період до завершення нової конкурентної процедури закупівлі та забезпечення безперебійного функціонування закладу під час надання пацієнтам медичних послуг, необхідних для надання таких послуг, відповідно галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я та специфікацій і умов Договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій існує потреба у здійсненні Закупівлі послуг з утилізацїї сміття та поводження зі сміттям (ТПВ) з 01.01.2026 р.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-06-006426-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям