Тендер: Теплова енергія
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПОКРОВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код23542181
АдресаУкраїна, 38413, Полтавська область, Покровське, вул. Освітянська, 27, c-ще Покровське, Полтавський р-н, Полтавська обл.
Основна контактна особа
ІмʼяВоскобойникова Вікторія Вячеславівна
Телефон+380955856085
E-mailvoskoboynikova.vika88@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Теплова енергіяКод ДК021: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція | 673.88 гігакалорія | До 31 груд 2026 | Україна, 38413, Полтавська область, Полтавський район, селище Покровське, вул. Освітянська, 27 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 06 січня 2026 15:20:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-06-005239-a
ID Prozorro307e5414ff5042768fed25e71a6b4c28
Очікувана вартість2 897 684 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування : 30 грудня 2025 року Покровський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області звернувся до Полтавської торгово-промислової палати з проханням про надання Висновку торгово-промислової палати щодо можливості укладення прямого договору без застосування процедури відкритих торгів та електронного каталогу для закупівлі теплової енергії ( код ДК 021:2015-09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) для Покровського опорного ЗЗСО І-ІІІступенів, що знаходиться за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, селище Покровське, вул. Освітянська, 27. Висновок необхідний щодо постачальника теплової енергії Фізична особа-підприємець Ракецький Станіслав Олександрович, 36003, м. Полтава, вул. Соборності,44 кв.83 (ІПН 3045219413). Копія лист замовника від 30.12.2025 за №01-24/367 додається. На підставі проведеного дослідження Полтавською торгово-промисловою палатою було встановлено: ФОП РАКЕЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ має дозвільні документи та технічну можливість виробляти і постачати теплову енергію замовнику - освіти Решетилівської міської ради для опалення території об’єкту: Покровський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст., який знаходиться за адресою: Полтавська обл., селище Покровське, вул. Освітянська, 27. Згідно з листом Покровського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. Решетилівської міської ради Полтавської області № 01-24/367 від 30.12.2025р. будівля Покровського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст., яка знаходиться за адресою: Полтавська обл., селище Покровське, вул. Освітянська, 27, не підключена до міських та будь-яких інших мереж теплопостачання. Єдиною організацією, яка може надавати послуги з постачання теплової енергії, є ФОП РАКЕЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Згідно отриманої інформації іншого способу подачі тепла до приміщення Покровського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. не існує. Станом на дату дослідження закупівля пари та гарячої води Замовником – Покровський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області, для опалення території об’єкту: Покровський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст., який знаходиться за адресою: Полтавська обл., селище Покровське, вул. Освітянська, 27 у іншого учасника крім ФОП РАКЕЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ технічно не можливо. ФОП РАКЕЦЬКИЙ СТАНІСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ є єдиним суб’єктом господарювання, який на даний час має можливість надавати послуги з постачання теплової енергії замовнику – Покровський опорний заклад І-ІІІ ст. Решетилівської міської ради Полтавської області для опалення території об’єкту: Покровський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст., який знаходиться за адресою: Полтавська обл., селище Покровське, вул. Освітянська, 27. Висновок Полтавської торгово-промислової палати №24.14-05/2 від 05.01.2026 р. додається.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-06-006468-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Ракецький Станіслав Олександрович | переможець | 2 897 684,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
6 січ о 15:12Останні зміни
6 січ о 15:22Очікувана вартість
2 897 684.00UAH з ПДВ