IDUA-2026-01-06-006502-a
ID Prozorro38de07070a224437a64d2b539bcc5b67
Очікувана вартість118 800 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 5 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняЗ метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (Постачання Програмної продукції - програмного комплексу «Медична інформаційна система «Health24»») за ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи Єдиного закупівельного словника та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку необхідності захисту прав інтелектуальної власності. ТОВ «Здоров'я 24» належать авторські майнові права на об'єкти авторського права - компютерна програма Програмний комплекс «Медична інформаційна система «Health 24» ( Рішення Міністерства економічного розвитку і торгівлі про реєстрацію договору який стосується авторського права на твір №4263 від 11.03.2019р.). У КНП «ЦПМД КМР» використовується медична інформаційна система «Health 24». Зміна постачальника МІС не можлива без втрат інформаційних даних закладу, оскільки не існує технічної можливості переносу локальних даних медичного закладу.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-06-005155-a
Код ДК 021:201548810000-9 Інформаційні системи