Тендер: За кодом CPV за ДК 021:2015 65310000-9: Розподіл електричної енергії (Послуги з розподілу (передачі) електричної енергії)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Код05493846
АдресаУкраїна, 25004, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Салганні піски, буд.14
Основна контактна особа
ІмʼяТуровська-Чорна Марія
Телефон380954737411
E-mailmariya.turovskaya@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з розподілу (передачі) електричної енергії
Код ДК021: 65310000-9 Розподіл електричної енергії | 711 276 кіловат-година | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 25004, Кіровоградська область, Кропивницький, межа балансової належності електроустановок замовника - ТП-254 стаціонар №1, вул. Святослава Хороброго, 3-а; - ТАП -2 РЕМ стаціонар №2, вул. Архітектора Паученка, 45/35; - ТП-5 стаціонар №2, вул. Архітектора Паученка, 45/35; - Бухгалтерія, вул. Пашутінська, 41; - ТП255-1 неврологічне відділення стаціонару №2, вул. В.Перспективна, 28; - 1 ввід ТП-471 поліклініка, вул. Кропивницького, 22; - 2 ввід ТП-471 поліклініка, вул. Кропивницького, 22; - ВВ-1 Лікарняний комплекс, вул. Салганні піски, 14; - ВВ-2 Лікарняний комплекс, вул. Салганні піски, 14; - Лікарняний комплекс, вул. Салганні піски, 14. |
Документи закупівлі
6Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Реєстр природних монополій скорочений.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 11:17:04 | Перегляд |
2 | Постанова 2020 від 05.12.2025р.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 11:17:04 | Перегляд |
3 | перелік природних монополій.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 11:17:04 | Перегляд |
4 | Обгрунтування розподіл 2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 11:17:04 | Перегляд |
5 | Постанова 1416 від 13.11.2018.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 11:17:04 | Перегляд |
6 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 січня 2026 11:20:06 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-07-001978-a
ID Prozorrodc1b036e9daf44dd912cd96fcadb25db
Очікувана вартість2 139 375.95 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Обсяг закупівлі визначається з урахуванням потреби замовника на період січня - грудня 2026 р і становить 711 276 Квт/год.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії (далі - розподіл) - транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії.
Відповідно до ст.45 Закону України «Про ринок електричної енергії» Розподіл електричної енергії здійснюється оператором системи розподілу. Діяльність з розподілу електричної енергії підлягає ліцензуванню відповідно до законодавства.
Відповідно до Постанови НКРЕКП від 13.11.2018р. №1416 ПрАТ «Кіровоградобленерго» видана ліцензія на право провадження господарської діяльності і з розподілу електричної енергії у межах розташування місць провадження господарської діяльності, а саме на території Кіровоградської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності або господарському віданні ПрАТ «Кіровоградобленерго», та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно із законодавством).
Згідно даних з реєстру природних монополій у сфері енергетики станом на 30.11.2025р. (на офіційному сайті НКРЕКП) ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО", код ЄДРПОУ 23226362, є суб’єктом природних монополій на території Кіровоградської області відповідно до постанови НКРЕКП від 13.11.2018 № 1416.
Таким чином, враховуючи зазначене, послуги з розподілу електричної енергії на території Кіровоградської області, в т.ч. м. Кропивницький, в межах розташування системи розподілу електричної енергії можуть бути надані лише ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО».
Враховуючи те, що виконавцем по Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО», що визначено відповідним документом — Зведений перелік суб’єктів природних монополій (розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України https://amcu.gov.ua/), застосовується вищевказане виключення.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-002228-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Приватне акціонерне товариство "Кіровоградобленерго" | переможець | 2 139 375,95 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 січ о 11:17Останні зміни
7 січ о 11:20Очікувана вартість
2 139 375.95UAH з ПДВ