Тендер: Заправки та приправи
Запит (ціни) пропозицій
Прийом пропозицій
по 13 січ. 12:21
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Подання пропозицій:07 січ 2026 12:52 - 13 січ 2026 12:21
Згорнути все
Відміни
СтатусСкасування активоване.
Причинанеможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
ПоясненняЗамовником невірно вказана кількість товару та розрахована очікувана вартість предмета закупівлі. Оскільки, внесення змін до річного плану закупівель технічно не можливе, а внесення змін до оприлюдненого оголошення про проведення процедури закупівлі не передбачено чинним законодавством, тож замовник повинен відмінити Запит Ціни пропозиції
ВідмінаЗакупівля
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол від 07.01.2026 року..pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 14:50:45 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 14:52:14 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Інформація про замовника
НазваУПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код03195808
АдресаУкраїна, 20300, Черкаська область, м. Умань, вул. Садова, 9/5
Основна контактна особа
ІмʼяАльона Рябокучма
Телефон+380474437296
E-mailbuhhcsp@ukr.net
Перелік позицій
24| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Оцет та замінники оцтуКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Оцет та замінники оцту Вимоги до учасників | 102 літр | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
2 | Сіль харчова фасованаКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Сіль харчова фасована Вимоги до учасників | 15.5 кілограм | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
3 | Майонез та соуси майонезні фасованіКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Майонез та соуси майонезні фасовані Вимоги до учасників | 120 кілограм | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
4 | Сода харчоваКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Сода харчова Вимоги до учасників | 6 кілограм | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
5 | М'ята сушенаКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: М'ята сушена Вимоги до учасників | 150 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
6 | Перець-спеція фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Перець-спеція фасований Вимоги до учасників | 100 600 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
7 | Перець-спеція фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Перець-спеція фасований Вимоги до учасників | 30 000 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
8 | Лавровий лист сухий фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Лавровий лист сухий фасований Вимоги до учасників | 50 300 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
9 | Лимонна кислота харчова фасованаКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Лимонна кислота харчова фасована Вимоги до учасників | 10 600 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
10 | Майоран (Орегано) сушений фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Майоран (Орегано) сушений фасований Вимоги до учасників | 500 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
11 | Кріп сушений фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Кріп сушений фасований Вимоги до учасників | 800 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
12 | Порошок гірчичний фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Порошок гірчичний фасований Вимоги до учасників | 400 кілограм | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
13 | Кориця фасованаКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Кориця фасована Вимоги до учасників | 600 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
14 | Куркума фасованаКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Куркума фасована Вимоги до учасників | 300 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
15 | Імбир мелений фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Імбир мелений фасований Вимоги до учасників | 200 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
16 | Мускатний горіх фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Мускатний горіх фасований Вимоги до учасників | 60 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
17 | Хмелі-сунелі фасованіКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Хмелі-сунелі фасовані Вимоги до учасників | 100 400 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
18 | Паприка мелена фасованаКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Паприка мелена фасована Вимоги до учасників | 400 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
19 | Кумин (Зіра) фасованаКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Кумин (Зіра) фасована Вимоги до учасників | 600 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
20 | Концентрат лимонного сокуКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Концентрат лимонного соку Вимоги до учасників | 1 700 мілілітр | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
21 | Часник сушений фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Часник сушений фасований Вимоги до учасників | 500 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
22 | Цукор ванільний фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Цукор ванільний фасований Вимоги до учасників | 22.1 кілограм | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
23 | Коріандр фасованийКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиКатегорія: Коріандр фасований Вимоги до учасників | 500 грам | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
24 | Сіль кухонна кам'яна, без добавок, 0,7-1 кгКод ДК021: 15870000-7 Заправки та приправиПрофіль: af33225865864544afb17c75ff5388a6Категорія: Сіль харчова фасована Вимоги до учасників | 1 120 кілограм | До 26 груд 2026 | Україна, 20301, Черкаська область, Умань, вул.Костельна 12, Небесної Сотні 13 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт Договору Заправки та приправи.docx | Проект договору | Тендеру | 07 січня 2026 12:48:13 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 січня 2026 12:52:40 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за поставлений Товар здійснюються на підставі видаткової накладної Постачальника, яка виписується у відповідності до Специфікації. Покупець здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з моменту передачі Товару і підписання видаткової накладної. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 10 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок. | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-01-07-003293-a
ID Prozorroa3e49fd75adf45dc9c8653de2adf4537
ПриміткиЗакупівля здійснюється відповідно до Постанови 1178 від 12 жовтня 2022 року зі змінами – ст.10 Особливостей, а саме Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”.0813104 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю. 0813105 - Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
Замовнику. Загальні умови поставки товарів: - поставка продукції здійснюється окремими партіями, відповідно до наданого Покупцем замовлення на поставку Товару (продукції). Замовлення на поставку відповідної партії Продукції подається Покупцем у письмовій формі власноручно або передається факсимільним або поштовим зв'язком (рекомендованим листом) або електронним зв’язком, або/чи в усній формі (по телефону). При поставці товару повинні надаватися супровідні документи, що підтверджують його походження, якість, відповідність державним стандартам. При прийомі товару, обсяг товару має відповідати обсягу, який зазначена у супровідних документах. Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника. Кожна партія товару супроводжується документами, що підтверджують його кількість та якість. Поставки товару здійснюється згідно заявки Замовника.Постачальник самостійно проводить розвантажувальні роботи за адресами 20300, Черкаська обл., м.Умань, вул. Небесної сотні, 13 та вул. Костельна, 12. На момент поставки термін придатності не повинен складати менш, ніж 85 % від терміну для даного товару визначеного виробником.Термін поставки: з моменту підписання договору до 25 грудня 2026 року.
Очікувана вартість348 331 UAH
Вид процедури закупівліЗапит (ціни) пропозицій
Головна категорія закупівлітовари
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-003830-a
Код ДК 021:201515870000-7 Заправки та приправи
Торги відмінено
Опубліковано
7 січ о 12:52Останні зміни
7 січ о 14:52Максимальна вартість участі
Очікувана вартість
348 331.00UAH з ПДВ