Тендер: Контактор модульний
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваЛьвівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Код03328406
АдресаУкраїна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
Основна контактна особа
ІмʼяГрибовська Наталія
Телефон380322377779
E-mailtenderlet@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Контактор модульнийКод ДК021: 31230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратури | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2 |
Документи закупівлі
6Остання редакція
Історія змін
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол 8.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 14:06:13 | Перегляд |
2 | Наказ ( по п.13 Особливостей ).pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 14:06:13 | Перегляд |
3 | Дефектний акт (контактор).pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 14:06:13 | Перегляд |
4 | Службова записка (контактор).pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 14:06:13 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 січня 2026 14:07:14 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-07-004292-a
ID Prozorro96a4aed6c07b4279828831f29773c769
Очікувана вартість2 449.12 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до службової записки Калника А.Р. від 02.01.2026 р. існує нагальна потреба у здійсненні Закупівлі.
Згідно акту обстеження електричного котла 60 кВт системи опалення адміністративного корпусу виявлено ,що внаслідок експлуатації відбулося замикання котушок управління контактора КМ-3-63-40. Комісією встановлено ,що для запобіганню заморожування системи опалення необхідно терміново замінити контактори в кількості 2 шт.
Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підпункту 4 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-005509-a
Код ДК 021:201531230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратури
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Товариство з обмеженою відповідальністю "Робітня" | переможець | 2 449,12 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 січ о 14:06Останні зміни
7 січ о 14:07Очікувана вартість
2 449.12UAH з ПДВ