Тендер: Централізована охорона майна на об’єкті з реагуванням наряду поліції охорони
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Код36364624
Веб-сайтhttp://vinemd.org.ua
АдресаУкраїна, 21018, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
Основна контактна особа
ІмʼяПавло Ратов
Телефон+380432651104
E-mailp.v.ratov@ukr.net
URLhttp://vinemd.org.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Централізована охорона майна на об’єкті з реагуванням наряду поліції охорониКод ДК021: 79710000-4 Охоронні послуги | 12 місяць | До 31 груд 2026 | Україна, 21009, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Варшавська, 43 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 14:57:35 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 січня 2026 15:04:03 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-07-005205-a
ID Prozorroce58f4de3cb94483b5e441f65b835a68
Очікувана вартість43 405.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування проведення Закупівлі без використання електронної системи для закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування відкритих торгів.
Відповідно до Абзацу 4 п.п 5 п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків:
відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин, як підстави для укладання прямого договору з Управлінням поліції охорони у Вінницькій області, є Постанова Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», якою затверджено категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, а саме : об’єкти та приміщення, які використовуються у сфері обігу та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 29.01.20218 № 52 «Про затвердження Вимог до об'єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин», визначено технічні вимоги до місць концентрації.
На підставі пункту 19 ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 № 580-VІІІ, Постанови КМУ від 21.11.2018 № 975 «Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах», Управління поліції охорони у Вінницькій області є єдиним надавачем послуг, який може надати охоронні послуги.
Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до абз.4 пп 5 пункту 13 Особливостей.
З метою задоволення потреби Замовника у Централізованій охороні майна, укласти прямий договір з Виконавцем: Управління поліції охорони у Вінницькій області, ЄДРПОУ 40109131, адреса : м.Вінниця, вул.Варшавська, 43, за Закупівлею без використання електронної системи
Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі товару / робіт / послуг за кодом ДК 021:2015 - 79710000-4 - Охоронні послуги (Централізована охорона майна на об’єкті з реагуванням наряду поліції охорони) з розрахованою очікуваною вартістю 43 405,20 грн. (Сорок три тисячі чотириста п’ять грн. 20 коп.) з урахуванням ПДВ, без використання електронної системи закупівель на підставі абз.4 пп 5 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-006763-a
Код ДК 021:201579710000-4 Охоронні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ | переможець | 43 405,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 січ о 14:57Останні зміни
7 січ о 15:04Очікувана вартість
43 405.20UAH з ПДВ