IDUA-2026-01-07-005341-a
ID Prozorroaf67517d491842c0bbd829a77c325bac
Очікувана вартість10 061 931.94 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до вимог підпункту 5 пункту 13 Особливостей - «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання - відсутність конкуренції з технічних причин» по предмету «Розподіл електричної енергії» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015 - 65310000-9 «Розподіл електричної енергії» (Послуги з розподілу електричної енергії/перетікання реактивної електричної енергії) шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» є суб’єктом господарювання, що проваджує господарську діяльність з розподілу електричної енергії на підставі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, виданої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП), від 16.11.2018 р № 1446 на території Харківської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-006796-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії