Тендер: Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВідділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам'янка-Бузької міської ради
Код42096753
АдресаУкраїна, 80400, Львівська область, Кам'янка-Бузька, Незалежності, 20а
Основна контактна особа
ІмʼяМалиновська Вікторія
Телефон380506577391
E-mailvictorija29122000@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведенняКод ДК021: 65130000-3 Експлуатування систем водопостачання | 2 382 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Львівська область, підпорядковані установи відділу ОКТМС Кам'янка-Бузької міської ради |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Наказ від 06.01.2026р..pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 16:51:59 | Перегляд |
2 | Довідка від 05.01.2026р..pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 16:51:59 | Перегляд |
3 | Зведений перелік субєктів природних монополій станом на 30.11.2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 16:51:59 | Перегляд |
4 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 16:51:59 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 січня 2026 16:53:09 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-07-007178-a
ID Prozorroed2709e959874a049753be5e7d43aba0
Очікувана вартість201 664.76 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняЗгідно абз.4 п. п. 5 п.13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до ч.1 статті 5 Закону України «Про природні монополії» централізоване водопостачання, централізоване водовідведення належить до сфери діяльності суб'єктів природних монополій. Згідно п.7 Порядку «Складання та ведення зведеного переліку суб'єктів природних монополій» затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року №874-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 року за №2119/22431 зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amcu.gov.ua) Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб’єктів природних монополій.
Відповідно до Зведеного Переліку суб’єктів природних монополій (дата публікації 19.12.2024 р.) станом на 30.11.2025 КП "Кам'янкаводоканал" Кам'янка-Бузької міської ради (стор. 308 Зведеного переліку суб’єктів природних монополій) відноситься до суб’єктів природних монополій Львівської області, тобто є підприємством, яке надає послуги з централізованого водопостачання та цетралізованого водовідведення на території Львівської області.
З огляду на вищевикладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-008610-a
Код ДК 021:201565130000-3 Експлуатування систем водопостачання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КП '' Кам`янкаводоканал'' | переможець | 201 664,76 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 січ о 16:51Останні зміни
7 січ о 16:53Очікувана вартість
201 664.76UAH з ПДВ