Тендер: Послуги розподілу електричної енергії (код ДК 021:2015 – 65310000-9 Розподіл електричної енергії)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ
Код43556710
АдресаУкраїна, 04050, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА, будинок 81-Б
Основна контактна особа
ІмʼяСушицька Юлія
Телефон380442061848
E-maily.sushytska@ptcu.gp.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги розподілу електричної енергіїКод ДК021: 65310000-9 Розподіл електричної енергії | 375 000 кіловат-година | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 04050, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА, будинок 81-Б |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Dogovir Spozivaca pro nadanna poslug z rozpodilu_KEM.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 січня 2026 17:13:27 | Перегляд |
2 | Зведений перелік природних монополій.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 січня 2026 17:13:27 | Перегляд |
3 | Обгрунтування розподіл.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 07 січня 2026 17:13:27 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 січня 2026 17:14:58 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-07-007352-a
ID Prozorro5bfeaa31674f40cdb38f4e6052453dde
Очікувана вартість423 675 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за абзацом 4 підпункту 5 пунктом 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у разі відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
У Тренінговому центрі прокурорів України існує планова потреба у здійсненні закупівлі Послуги розподілу електричної енергії (код ДК 021:2015 – 65310000-9 Розподіл електричної енергії). Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування з урахуванням потреби замовника на період січень-грудень 2026 року.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» №2019-VIII від 13.04.2017 оператор системи розподілу - юридична особа, відповідальна за безпечну, надійну та ефективну експлуатацію, технічне обслуговування та розвиток системи розподілу і забезпечення довгострокової спроможності системи розподілу щодо задоволення обґрунтованого попиту на розподіл електричної енергії з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та забезпечення енергоефективності.
Згідно із статтею 5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-III до сфер діяльності суб'єктів природних монополій належить розподіл електричної енергії (передача електричної енергії місцевими (локальними) електромережами). Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюються НКРЕКП. Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата, та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата. При цьому, територія провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії за регульованим тарифом із зазначенням переліку адміністративно-територіальних одиниць затверджується постановою НКРЕКП про видачу відповідної ліцензії по кожному постачальнику. Враховуючи вищезазначене, на кожній окремій території діє лише один розподільник, з яким споживачі (у тому числі бюджетні установи та організації) можуть укласти договір на розподіл електричної енергії за регульованим тарифом.
Згідно з пунктом 44 Зведеного переліку суб'єктів природних монополій станом на 30.11.2025 (опублікованого на сайті http://www.amc.gov.ua від 19.12.2025) Приватне акціонерне товариство «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (код ЄДРПОУ 41946011) є монополістом на ринку розподілу електричної енергії на території міста Києва та має ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії відповідно до Постанови НКРЕКП від 13.11.2018 №1411 (зі змінами).
Електроустановки Тренінгового центру прокурорів України приєднані до електричних мереж, що належать Приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», у зв’язку з чим послуги розподілу електричної енергії можуть бути надані виключно зазначеним суб’єктом господарювання.
Таким чином, відсутність конкуренції з технічних причин на ринку надання послуг розподілу електричної енергії є об’єктивною та документально підтвердженою, що унеможливлює проведення конкурентної процедури закупівлі.
З урахуванням викладеного, закупівля послуг розподілу електричної енергії правомірно здійснюється шляхом укладення договору без використання електронної системи закупівель відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-008412-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" | переможець | 423 675,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 січ о 17:13Останні зміни
7 січ о 17:15Очікувана вартість
423 675.00UAH з ПДВ