IDUA-2026-01-07-007441-a
ID Prozorro98f3d23097234b459529a0bec5cb9e8f
Очікувана вартість675 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняКП «Лозоваводосервіс» Лозівської міської ради Харківської області 21 грудня 2025 року була оприлюднена процедура Відкриті торги з особливостями номер оголошення про проведення процедури закупівлі, що оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2025-12-16-018941-a які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.
Відповідно до підпунктів 5-11, 14 пункту 13 Постанови 1178 вирішено укласти прямий договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «Газові Автомобільні заправки» (код ЄДРПОУ 34046320) згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 – 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини (Газ метан автомобільний) з загальною вартістю договору 675 000грн. з ПДВ
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-009404-a
Код ДК 021:201524320000-3 Основні органічні хімічні речовини