IDUA-2026-01-07-007471-a
ID Prozorro239ae2639a0d49ad8f452c57278b4c38
ПриміткиПослуги з організації шкільного харчування (обіди)
Очікувана вартість215 900.32 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняЧернівецькою гімназією №4 Чернівецької міської ради було оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю Послуг з організації шкільного харчування (Обіди) за кодом ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги. Ідентифікатор закупівлі -UA- UA-2025-12-30-010003-a.
07 січня 2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі Послуг з організації шкільного харчування (обіди) за кодом ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги, автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до пункту 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2025-12-30-010003-a).
Таким чином, наявні підстави для здійснення закупівлі Послуг з організації шкільного харчування за кодом ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги, без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, робіт та послуг, за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-009383-a
Код ДК 021:201555520000-1 Кейтерингові послуги