Тендер: Послуги з централізованого водовідведення за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 90430000-0 «Послуги з відведення стічних вод»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИДАВНИЦТВО "ЧОРНОМОР'Я"
Код05905705
Веб-сайтhttps://chernomore.od.ua/
АдресаУкраїна, 65076, Одеська область, місто Одеса, ПЛОЩА БОРИСА ДЕРЕВ'ЯНКА, будинок 1
Основна контактна особа
ІмʼяАлла Гриценко
Телефон+380487189245
E-mailprozorroblacksea5599@gmail.com
URLhttps://chernomore.od.ua/
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з централізованого водовідведення Код ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 9 974 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 65008, Одеська область, Одеса, Площа Бориса Дерев'янко |
2 | Послуги з централізованого водовідведення (додатковий об'єм дощових і талих стічних вод)Код ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 1 300 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, 65008, Одеська область, Одеса, Площа Бориса Дерев'янко |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 18:03:13 | Перегляд |
2 | Наказ №3 від 06.01.2026.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 18:03:13 | Перегляд |
3 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 18:03:13 | Перегляд |
4 | Постанова 2288 від 30.12.2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 07 січня 2026 18:03:13 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 січня 2026 18:04:16 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-07-007638-a
ID Prozorrod65696baf2fb4195a8c479022551d082
Очікувана вартість325 097.06 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбсяг закупівлі визначається на підставі річного планування з урахуванням потреби замовника на підставі службової записки головного інженера ООКП «Видавництво «Черномор’я» на період 2026 року.
Відповідно до пп.5 пункту 13 Особливостей - Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
- відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Статтею 5 Закону України «Про природні монополії», зокрема, встановлено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житло-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, у яких діють суб’єкти природних монополій – національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій.
Порядком складання та введення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, що затверджено розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 № 874-р та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 за № 2119/22431, зокрема, встановлено, що зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http ://www.amc. gov.ua).
Згідно інформації, розміщеної на офіційному веб- сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc. gov.ua) станом на 30.11.2025 Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФОКС» (ЄДРПОУ14289688) входить до переліку суб’єктів природних монополій на території Одеської області щодо централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Так, Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФОКС» є монополістом щодо централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, і значиться у Зведеному переліку природних монополій станом на 30.11.2025 на сторінці 21 під №18 (https://amcu.gov.ua). З технічних причин повністю виключається можливість постачання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх будівель та споруд ООКП «Видавництво «Черномор’я», розташованих за адресою м. Одеса, площа Дерев’янка,1 з інших джерел та іншими постачальниками. Конкуренція у даному випадку відсутня.
Таким чином, у зв’язку з відсутністю конкуренції, надання послуги може бути лише Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФОКС» (ЄДРПОУ14289688) в особі філії «ІНФОКСВОДОКАНАЛ» (ЄДРПОУ 03351378), яке є єдиним можливим постачальником, що надає послуги у відповідності до тарифів затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.12.2025 № 2288 Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»).
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану прийнято рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для
закупівлі товару та застосування під час здійснення закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
- відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству України.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-009602-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОКС" | переможець | 325 097,06 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
7 січ о 18:03Останні зміни
7 січ о 18:04Очікувана вартість
325 097.06UAH з ПДВ