Тендер: Розподіл природного газу
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Код04383682
АдресаУкраїна, 39100, Полтавська область, селище Козельщина, вул.Остроградського, будинок 75/15
Основна контактна особа
ІмʼяЖайворонок Ігор Віталійович
Телефон0661174387
E-mailzhaivoronok_i@ukr.net
Перелік позицій
2| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Розподіл природного газуКод ДК021: 65210000-8 Розподіл газу | 22 318 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 бер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Розподіл природного газуКод ДК021: 65210000-8 Розподіл газу | 66 955 метр кубічний | Від 01 квіт 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | _2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 10:12:34 | Перегляд |
2 | Про видачу ліцензії на розподіл природного газу ПАТ _ПОЛТАВАГАЗ _ Національна комісія,.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 10:12:34 | Перегляд |
3 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 10:12:34 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 10:14:31 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-001045-a
ID Prozorro47732a91606a4391b8ffe3f0928fb4a1
Очікувана вартість326 740.17 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняЗ метою забезпечення нагальних виробничих потреб на 2026 рік існує потреба у придбанні послуги з розподілу газу вартістю 326 740,17 грн. У відповідності до пункту 10 Постанови КМУ N 1178 від 12.10.2022 року замовники здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару. Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Постанови N 1178, придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відсутня конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Відповідно до зведеного переліку природних монополій, що розміщений на сайті Антимонопольного комітету України, станом на 30.11.2025 року акціонерне товариство “Оператор газорозподільної системи “Полтавагаз” ( код ЕДРПОУ 03351912), є суб’єктом природних монополій за видом господарської діяльності – Розподіл природнього газу, територія діяльності – відповідно до постанови НКРЕКП від 15.06.2017 № 778 (із змінами).( Полтавська область, в тому числі Кременчуцький район). Враховуючи вищезазначене, закупівля послуги з розподілу природного газу у акціонерне товариство “Оператор газорозподільної системи “Полтавагаз може бути здійснене шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, так як відсутня конкуренції з технічних причин і дане підприємство є монополістом у сфері розподілу природного газу.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-06-006360-a
Код ДК 021:201565210000-8 Розподіл газу
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Акціонерне товариство " Оператор газорозподільної системи " Полтавагаз" | переможець | 326 740,17 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 10:12Останні зміни
8 січ о 10:14Очікувана вартість
326 740.17UAH з ПДВ