Тендер: (ДК 021:2015 – 65310000-9 - Розподіл електричної енергії) - Послуги з розподілу електричної енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваСлужба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області
Код25825434
АдресаУкраїна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Є.Петрушевича, буд. 1
Основна контактна особа
ІмʼяДем'янець Тетяна Іванівна
Телефон380984568534
E-mailzakupsad@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | (ДК 021:2015 – 65310000-9 - Розподіл електричної енергії) - Послуги з розподілу електричної енергіїКод ДК021: 65310000-9 Розподіл електричної енергії | 1 послуга | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Є.Петрушевича, буд. 1 |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Про видачу АТ _ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО_ ліцензії.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 11:01:24 | Перегляд |
2 | Протокол планування (Обґрунтування).PDF | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 11:01:24 | Перегляд |
3 | Зведеним переліком суб’єктів природних монополій.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 11:01:24 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 11:09:30 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-001802-a
ID Prozorroeee3c33794f04d7fab9660086e2a2927
Очікувана вартість419 313.22 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування підстави здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 5 п. 13 Особливостей:
Відповідно до Очікуваного кошторису видатків на утримання Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області на 2026 рік від 01.01.2026 року, що додається, існує потреба у здійсненні закупівлі послуг за предметом: (ДК 021:2015 – 65310000-9 - Розподіл електричної енергії) - Послуги з розподілу електричної енергії на загальну вартість 419 313,22 грн.
Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками:
- товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень,
-послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень,
- робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень,
може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Частиною 1 статті 5 Закону України “Про природні монополії” від 20.04.2000р. № 1682-III встановлено що діяльність з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними), належить до сфери діяльності суб’єкти природних монополій.
Згідно із зведеним переліком суб’єктів природних монополій розміщеному на офіційному вебсайті Антимонопольного комітету України, станом на 30.11.2025 року Приватне акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» є природнім монополістом у сфері розподілу електричної енергії на території Івано-Франківської області.
Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, шляхом укладення договору з Приватним акціонерним товариством «Прикарпаттяобленерго».
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
- Зведений перелік природних монополій (за листопад 2025 року);
- Постанова від 16 листопада 2018 р. № 1443 Про видачу АТ "ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ліцензії з розподілу електричної енергії.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-06-006180-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Публічне акціонерне товариство Прикарпаттяобленерго | переможець | 419 313,22 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 11:01Останні зміни
8 січ о 11:10Очікувана вартість
419 313.22UAH з ПДВ