Тендер: Догляд за деревами, догляд за кущами, догляд за чагарниками, догляд за квітами, догляд за газонами , послуги з механізовано косіння придорожніх смуг комунальних доріг Хирівської міської територіальної громади
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код44069721
АдресаУкраїна, 82060, Львівська область, Хирів, вул.Стуса, будинок 24
Основна контактна особа
ІмʼяБогдан Фещак
Телефон380680568891
E-mailvidilzkhhyriv@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Догляд за деревами, догляд за кущами, догляд за чагарниками, догляд за квітами, догляд за газонами , послуги з механізовано косіння придорожніх смуг комунальних доріг Хирівської міської територіальної громадиКод ДК021: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 82060, Львівська область, Хирів, вул.Стуса, будинок 24 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування пдстав озеленення_20260108_0001.pdf | Проект договору | Тендеру | 08 січня 2026 11:49:18 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 11:49:26 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-002702-a
ID Prozorro19d9b82d51e844769e81d1b7b61868df
Очікувана вартість520 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного стану a6o надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав i свобод із обов'язковим зазначення строку дії цих обмежень.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за пп.6 п13 Придбання замовниками товарів i послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить a6o перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить aбo перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить aбo перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб'єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), 3 урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації»
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період до 31 грудня 2026 року.
Замовником була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-12-22-000100-a. 30.12.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі. При цьому у замовника існує потреба в Закупівлі. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: Придбання замовниками товарів i послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить aбo перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить aбo перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить a6o перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб'єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави». Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями додаються та оприлюднюються разом із Договором про закупівлю
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-003755-a
Код ДК 021:201577310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИРОБНИЧЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА М. ХИРІВ | переможець | 520 000,00 грнз ПДВ |
Договори
| ID | Статус | |
|---|---|---|
UA-2026-01-08-002702-a-c1Замовник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА, МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІПостачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИРОБНИЧЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА М. ХИРІВ | Укладено |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 11:49Останні зміни
8 січ о 11:49Очікувана вартість
520 000.00UAH з ПДВ