IDUA-2026-01-08-004366-a
ID Prozorro778b5c56886f4286997df94e99ca995a
Очікувана вартість5 158 854 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПоложеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Враховуючи те, що постачальником за Закупівлею є лише певний суб’єкт господарювання АТ «Харківобленерго», що визначено відповідним документом — копією постанови НКРЕКП від 16.11.2018 № 1446 «Про видачу АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом» , копєю Реєстру суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики станом на 31.12.2025 року застосовується вищевказане виключення.
У Замовника підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі послуг з розподілу електричної енергії.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-005713-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії