IDUA-2026-01-08-004604-a
ID Prozorro235e23b23f7e4c0abe5c3483f08ea0db
Очікувана вартість1 309 251.89 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняНа підставі даних Антимонопольного комітету України Приватне акціонерне товариство «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» внесено до Зведеного переліку суб'єктів природних монополій (www.amc.gov.ua) станом на 19.12.2025 ( сторінка 16, п.44 Зведеного переліку суб'єктів природних монополій від 19.12.2025) Враховуючи зазначене, з дотримання принігипу ефективності закупівлі, з метою забезпечення потреби у даній закупівлі, прийнято рішення про застосування під час здійснення закупівлі вищезазначеного винятку за Особливостями.
Перелік документів, що підтверджують наявність умов для придбання Замовником послуг з розподілу електричної енергії шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу:
Закон України від 13.04.2017 № 2019-VIII Про ринок електричної енергії;
Закон України від 20.04.2000 № 1682-ІІІПро природні монополії;
Постанова від 27.12.2017 № 1470 Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії;
Постанова НКРЕКП № 1411 від 13.11.2018 «Про видачу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з розподілу електричної енергії і постачання електричної енергії» Зведений перелік суб'єктів природних монополій, розміщений на офіційному сайті Антимонопольного комітету України (www.amc.gov.ua).
Ідентифікатор плануUA-P-2025-12-26-004334-a
Код ДК 021:201565310000-9 Розподіл електричної енергії