Тендер: «Послуги поштового зв’язку спеціального призначення» (ДК 021:2015:64120000-3 Кур’єрські послуги)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваСУМСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА
Код03527891
Веб-сайтhttp://sumy.gp.gov.ua
АдресаУкраїна, 40000, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд. 33
Основна контактна особа
ІмʼяСергій Іванов
Телефон+380664590187
E-mailsergey_ms31@ukr.net
URLhttp://sumy.gp.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | «Послуги поштового зв’язку спеціального призначення» (ДК 021:2015:64120000-3 Кур’єрські послуги)Код ДК021: 64120000-3 Кур’єрські послуги | 1 послуга143 250 UAH з ПДВ | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Документи Спецзв'язок.pdf | Пояснення до питань заданих учасниками | Тендеру | 08 січня 2026 14:38:08 | Перегляд |
2 | Обґрунтування спецзв'язок.pdf | Пояснення до питань заданих учасниками | Тендеру | 08 січня 2026 14:38:08 | Перегляд |
3 | Протокол 6.pdf | Пояснення до питань заданих учасниками | Тендеру | 08 січня 2026 14:38:08 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 14:42:29 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-005184-a
ID Prozorrodb6ef995aea74cc0a40db7983358b865
Очікувана вартість171 900 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняПункт 13 Особливостей передбачає можливість для замовників придбати товари і послуги (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуги з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, роботи, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у встановлених випадках.
Підпункт 5 пункту 13 Особливостей одним із таких випадків визначає випадок, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Спеціально уповноваженим державним органом у сфері забезпечення охорони державної таємниці є Служба безпеки України. Сумська обласна прокуратура має право провадити діяльність пов’язану з державною таємницею.
У приміщеннях Сумської обласної прокуратури та окружних прокуратур області розміщенні режимно-секретні частини. Об'єкти мають другу категорію режиму секретності та спеціальний дозвіл Служби безпеки України на провадження діяльності пов'язаної з державною таємницею, який надано на підставі заявки та акта спеціальної експертизи наявності умов необхідних для провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею від 28 серпня 2024 року № СМ2-2024-025 (строк дії до 31.05.2028). Режимні приміщення та сховища матеріальних носіїв секретної інформації, які відповідають вимогам до забезпечення режиму секретності, виключають можливість доступу до них сторонніх осіб (тобто таких осіб, що не мають наданого в установленому порядку доступу до матеріальних носіїв секретної інформації) та гарантують збереження таких матеріальних носіїв.
Пунктом 20 Порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 № 939 дск (далі – Порядок), визначено, що наявність спеціального дозволу є підставою для укладення підприємством, установою, організацією договорів з підрозділами Державного підприємства спеціального зв’язку та підрозділами фельд’єгерського зв’язку про доставку секретної кореспонденції.
Відповідно до пункту 316 Порядку відправлення із секретними документами, які надсилаються через підрозділи фельд’єгерського зв’язку і Державне підприємство спеціального зв’язку, оформлюються і адресуються згідно з вимогами, встановленими Адміністрацією Держспецзв’язку.
У реєстрі секретних відправлень додатково зазначаються номер спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, та строк його дії.
На підставі пункту 317 Порядку секретна кореспонденція доставляється адресатам фельд’єгерями підрозділів фельд’єгерського зв’язку чи кур’єрами спецзв’язку.
Відповідно до статті 2 Закону України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України» Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України є державним органом, який призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку, формування та реалізації державної політики у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, кіберзахисту, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку, активної протидії агресії у кіберпросторі, а також інших завдань відповідно до закону. Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України спрямовує свою діяльність на забезпечення національної безпеки України від зовнішніх і внутрішніх загроз та є складовою сектору безпеки і оборони України.
Робота працівників Державного підприємства спеціального зв’язку здійснюється в умовах режимних обмежень. Для виконання службових обов’язків, їм надано право на носіння та застосування вогнепальної зброї.
Відділ урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в м. Суми надає послуги в обласних центрах України, крім міст Донецьк, Луганськ та інших тимчасово окупованих територій, а також крім районних центрів. Тільки Державне підприємство спеціального зв’язку (Сумський обласний вузол спеціального зв’язку Державного підприємства спеціального зв’язку) здатне надати послуги спеціального поштового зв’язку в районних центрах (за виключенням Донецької, Луганської областей та інших тимчасово окупованих територій), маючи власну мережу перевезень.
Отже, послуги за предметом закупівлі «Послуги поштового зв’язку спеціального призначення» (ДК 021:2015:64120000-3 - Кур’єрські послуги) можуть бути надані виключно Державним підприємством спеціального зв’язку (Сумський обласний вузол спеціального зв’язку), у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин.
Документи, що підтверджують наявність підстав щодо здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару:
- спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею від 28 серпня 2024 року № СМ2 -2024-025 (дск);
- Порядок організації забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 № 939 дск;
- Закон України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України».
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-07-009668-a
Код ДК 021:201564120000-3 Кур’єрські послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ВУЗОЛ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ | переможець | 171 900,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 14:38Останні зміни
8 січ о 14:42Очікувана вартість
171 900.00UAH з ПДВ