Тендер: ДК 021:2015- 65210000-8 Розподіл газу (розподіл природного газу)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВідділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Код42228027
Веб-сайтhttp://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
АдресаУкраїна, 56002, Миколаївська область, смт Казанка, вул. Миру, буд. 194
Основна контактна особа
ІмʼяСвітлана Соляник
Телефон+380685639732
E-mailsvitlanasolanik6@gmail.com
URLhttp://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | послуга з розподілу природного газуКод ДК021: 65210000-8 Розподіл газу | 220 183.04 метр кубічний | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 56002, Миколаївська область, Казанка, Миру ,194 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | обгрунтування природного газу.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 14:54:57 | Перегляд |
2 | _2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 14:54:57 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 14:55:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-005487-a
ID Prozorro76c43c624a34459499390c4f127d1fc6
Очікувана вартість827 007.66 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняОбґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей:
Для здійснення закупівлі Природного газу уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2024-09-13-010564-a).
На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі природного газу. У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі природного газу.
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю природного газу шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-007244-a
Код ДК 021:201565210000-8 Розподіл газу
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
МИКОЛАЇВСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ" | переможець | 827 007,66 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 14:54Останні зміни
8 січ о 14:55Очікувана вартість
827 007.66UAH з ПДВ