IDUA-2026-01-08-006552-a
ID Prozorrofbe93b0566db46aab714e862a96cc119
Очікувана вартість442 520 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
Обґрунтування31.12.2025 року в електронній системі замовником була оголошена закупівля по коду ДК 021:2015 5551000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів пільгових категорій (аутсорсинг)), (далі – Закупівля) за процедурою відкриті торги з особливостями (ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-31-005266-a). Обсяг закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-9 класів пільгових категорій в кількості 6808 порцій (шість тисяч вісімсот вісім порцій) визначено замовником на очікувану суму кошторисних призначень з урахуванням потреби. 08.01.2026 року через відсутність пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, Закупівля не відбулася. Отже, враховуючи зазначене, Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та застосувати під час здійснення Закупівлі, як виняток, підставу за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-008261-a
Код ДК 021:201555510000-8 Послуги їдалень