Тендер: Централізоване постачання теплової енергії
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУправління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві
Код40109105
АдресаУкраїна, 03065, м. Київ, вул. В. Чумака, буд. 8-А
Основна контактна особа
ІмʼяМартинчук Петро
Телефон380979417788
E-mailMartinchyk_petro@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Централізоване постачання теплової енергіїКод ДК021: 09323000-9 Централізоване опалення | 130 гігакалорія | Від 01 січ 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 03065, м. Київ, вул. В. Чумака, буд. 8-А |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | КМДА № 51.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 16:52:45 | Перегляд |
2 | Зведений перелік природних монополій станом на 30.11.2025.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 16:52:45 | Перегляд |
3 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 16:52:45 | Перегляд |
4 | Ліцензія Київтеплоенерго.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 січня 2026 16:52:45 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 січня 2026 16:53:11 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-01-08-007632-a
ID Prozorroed58c73bdeaa49a0b6e2db1017cb75ea
Очікувана вартість529 329.1 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 03.02.2026 р.
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Згiдно абз. 2 ч.1 ст.1 Закону України «Про природнi монополiї», природна монополiя - стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є бiльш ефективним за умови вiдсутностi конкуренції внаслiдок технологiчних особливостей виробництва (у зв'язку iз зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в мiру збiльшення обсягiв виробництва), а товари (послуг и), що виробляються суб'єктами природних монополiй, не можуть бути змiненi у споживаннi iншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому ринку менше залежить вiд змiни цiни на цi товари (послуги), нiж попит на iншi товари (послуги).
Частиною другою статтi 5 Закону України «Про природнi монополiї» передбачено ведення Антимонопольним комiтетом України зведеного перелiку природних монополiй на пiдставi реестрiв суб'єктiв природних монополiй у сферi житлово-комунального господарства, що формуються нацiональною комiсiєю, що здiйснюе державне регулювання у сферi комунальних послуг, а в iнших сферах, в яких дiють суб'єкти природних монополiй, - нацiональними комiсiями регулювання природних монополiй у вiдповiднiй сферi або органами виконавчої влади, що здiйснюють функцiї такого регулювання до створення зазначених комiсiй. Разом з тим вiдповiдно до статтi 13 Закону України «Про природнi монополiї» нацiональнi кoмicії регулювання природних монополiй у вiдповiднiй сферi або органи виконавчої влади, що здiйснюють функцiї такого регулювання до створення зазначеної кoмiciї визначають суб'єктiв природних монополiй, складають та ведуть реестри таких суб'єктiв природних монополiй.
Вiдповiдно до пункту 4 Порядку складання та ведения Зведеного перелiку суб'єктiв природних монополiй, затвердженого розпорядженням Комiтету вiд 28.11.2012 року № 874-р (зареєстроване в Мiнiстерствi юстицiї України 19.12.2012 за № 2119/22431), внесения суб'єктiв природних монополiй до Зведеного перелiку здiйснюеться Комiтетом на пiдставi реєстрiв, отриманих вiд Мiнiстерства iнфраструктури України; Нацiональної кoмiciї, що здiйснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Згiдно з пунктом 5 Порядку реєстри суб'єктiв природних монополiй складаються та подаються до Комiтету щомiсяця до 10 числа в електронному та паперовому виглядi. Зазначенi реєстри мiстять iнформацiю про суб'єктiв природних монополiй, внесених до реєстру станом на останнiй день мiсяця, що передує мiсяцю подання реєстрiв до Комiтету.
Вiдповiдно до пункту 7 зазначеного вище Порядку Зведений перелiк суб'єктiв природних монополiй розмiщується щомiсяця до 20 числа на офiцiйному вебпорталi Антимонопольного комiтету України (http://www.amcu.gov.ua).
Відповідно до Зведеного переліку суб'єктiв природних монополiй станом на 30.11.2025, опублiкованому на офiцiйному веб-сайтi Антимонопольного комiтету України (http://www.amcu.gov.ua), КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 40538421) значиться в зведеному перелiку суб'єктiв природних монополiй, якi провадять господарську дiяльнiсть у сферi енергетики на територiї м. Києва за № 23.
Розпорядженням Київської Міської Військової Адміністрації від 15.09.2025 № 51 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії і гарячої води» КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» встановлені тарифи на теплову енергію для інших організацій у розмірі:
- 4 071,77 грн. з ПДВ за 1 Гкал (для інших споживачів).
Будь-які альтернативи щодо закупівлі постачання теплової енергії в інших постачальників у районах знаходження об’єктів відсутні.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 рік
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».
Ідентифікатор плануUA-P-2025-12-31-002029-a
Код ДК 021:201509320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
КПВО КИЇВРАДИ (КМДА)"КИЇТЕПЛОЕНЕРГО" | переможець | 529 329,10 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 січ о 16:52Останні зміни
8 січ о 16:53Очікувана вартість
529 329.10UAH з ПДВ