IDUA-2026-01-08-007664-a
ID Prozorroe2365b2f943d4ce891c4836cea49a326
Очікувана вартість258 483.44 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно Експертного висновку від 29.12.2025 ДП «Український науково-дослідний інститут радіо і телебачення» підтверджує наявність підстав для укладення між ЛКП «Львівавтодор» та ПрАТ «Київстар» договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу послуг телефонного зв’язку та передачі даних за кодом ДК 021:2015:64210000-1 «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» відповідно до вимог абзацу четвертого підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, оскільки ці послуги можуть бути надані виключно певним суб'єктом господарювання за відсутності конкуренції з технічних причин.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-01-08-009659-a
Код ДК 021:201564210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних